20
ofert
Arkadiusz Dudek

Menadżer

Licencja: 10846

a.dudek@ardis.com.pl

601-740-109
(22) 621-82-46

zostaw wiadomość
40,00 zł/m2 cena: 2 400 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone w pobliżu centrum handlowego Targówek. Lokal składa się z salonu z wyjściem na balkon, sypialni, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. W cenę najmu wliczone jest miejsce postojowe, usytuowane w podziemiu budynku. Do kwoty czynszu należy doliczyć opłatę administracyjną w wysokości 1.100,00 zł.. Osiedle strzeżone z całodobową ochroną. Dużym atutem jest estetyczny wygląd podwórka z mnóstwem zieleni. Idealna cisza. 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty ARD-MW-48313
Powierzchnia 60,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 2
Rodzaj budynku budynek wielorodzinny
Technologia budowlana beton, cegła
Liczba pięter w budynku 3
Garaż garaż
Typ kaucji jednomiesięczna
Balkon jest
Rok budowy 2016