nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Białołęka, Brzeziny

Warszawa, Białołęka, Brzeziny
mieszkanie na wynajem

ARD-MW-48313

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone w pobliżu centrum handlowego Targówek. Lokal składa się z salonu z wyjściem na balkon, sypialni, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. W cenę najmu wliczone jest miejsce postojowe, usytuowane w podziemiu budynku. Do kwoty czynszu ...

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
40,00 zł
cena 2 400
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Białołęka, Brzeziny
nowa oferta
dom na sprzedaż - Czosnów, Kaliszki

Czosnów, Kaliszki
dom na sprzedaż

ARD-DS-48312

Do sprzedaży dom w Kaliszkach gm. Czosnów, usytuowany na leśnej działce. Budynek w stanie surowym, otwartym wzniesiony 2024 roku. Parter o powierzchni 137 m2 składa się z sieni, garderoby, spiżarni, kuchni, salonu z jadalnią, holu, łazienki, pralni oraz gabinetu. Piętro ...

Powierzchnia
285,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 230 m²
Cena za m2
5 578,95 zł
cena 1 590 000
dom na sprzedaż - Czosnów, Kaliszki
nowa oferta
dom na sprzedaż - Ustka, Ustka-Leśniczówka

Ustka, Ustka-Leśniczówka
dom na sprzedaż

ARD-DS-48311

Do sprzedaży pensjonat z 2006 roku, położony z dogodnym miejscu Ustki. Dużym atutem jest, że jest wolnostojący, co w tym miejscu jest ewenementem, gdyż większość zabudowy, to segmenty i bliźniaki. Obiekt składa się z mieszkania na parterze, które jest do wyłącznej dyspozycji ...

Powierzchnia
420,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
680 m²
Cena za m2
3 309,52 zł
cena 1 390 000
dom na sprzedaż - Ustka, Ustka-Leśniczówka
nowa oferta
działka na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Radość Fromborska

Warszawa, Wawer, Radość Fromborska
działka na sprzedaż

ARD-GS-48310

Do sprzedaży działka w Radości, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Dostęp do wszystkich mediów miejskich, dojazd drogą asfaltową. W pobliżu pełna infrastruktura miejska. Zgodnie z położeniem leśny charakter posesji.

Powierzchnia
1 934,00 m2
Cena za m2
775,08 zł
cena 1 499 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Radość Fromborska
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Żoliborz, Sady Żoliborskie

Warszawa, Żoliborz, Sady Żoliborskie
mieszkanie na sprzedaż

ARD-MS-48309

Do sprzedaży: trzypokojowe mieszkanie w dogodnym punkcie Żoliborza. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Bezpośrednie sąsiedztwo Sadów Żoliborskich. Wygodny punkt komunikacyjny w pobliżu pełna infrastruktura miejska. Aktualnie mieszkanie ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
15 187,50 zł
cena 729 000
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bielany

Warszawa, Bielany
mieszkanie na sprzedaż

ARD-MS-48308

Do sprzedaży mieszkanie, przystosowane typowo pod wynajem. Pierwotnie lokal składał się z trzech pokoi obecnie, po przebudowie jest pięć pomieszczeń z częścią wspólną i dwiema łazienkami. Istnieje możliwość przejęcia obecnie obowiązującej umowy najmu, która łącznie ...

Powierzchnia
58,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
13 775,86 zł
cena 799 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bielany
Kryteria wyszukiwania

rozumiem