nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Żoliborz, Sady Żoliborskie

Warszawa, Żoliborz, Sady Żoliborskie
mieszkanie na sprzedaż

ARD-MS-48309

Do sprzedaży: trzypokojowe mieszkanie w dogodnym punkcie Żoliborza. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Bezpośrednie sąsiedztwo Sadów Żoliborskich. Wygodny punkt komunikacyjny w pobliżu pełna infrastruktura miejska. Aktualnie mieszkanie ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
15 187,50 zł
cena 729 000
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bielany

Warszawa, Bielany
mieszkanie na sprzedaż

ARD-MS-48308

Do sprzedaży mieszkanie, przystosowane typowo pod wynajem. Pierwotnie lokal składał się z trzech pokoi obecnie, po przebudowie jest pięć pomieszczeń z częścią wspólną i dwiema łazienkami. Istnieje możliwość przejęcia obecnie obowiązującej umowy najmu, która łącznie ...

Powierzchnia
58,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
13 775,86 zł
cena 799 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bielany

Łomża, Centrum, 3 Maja
mieszkanie na sprzedaż

ARD-MS-48287

Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne i przestronne mieszkanie z duszą, położone w ścisłym centrum Łomży, w bezpośrednim sąsiedztwie klubu Bonar i biblioteki. W zasięgu krótkiego spaceru znajdują się sklepy, punkty usługowe oraz szkoły, co czyni tę lokalizację niezwykle ...

Powierzchnia
78,00 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 051,28 zł
cena 550 000
mieszkanie na sprzedaż - Łomża, Centrum, 3 Maja

Warszawa, Śródmieście, Stare Miasto, Długa
mieszkanie na sprzedaż

ARD-MS-48176

Do sprzedania mieszkanie osiedlu Starówka po generalnym remoncie, wolne od zaraz do zamieszkania. Do Placu Zamkowego - 500m! Przystanki autobusowe, tramwajowe i metro znajdują się bardzo blisko budynku. Lokal wykończony w wysokim standardzie oraz wyposażony w nowe ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
27 500,00 zł
cena 990 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Stare Miasto, Długa

Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów
mieszkanie na sprzedaż

ARD-MS-48022

Na sprzedaż wygodne, ustawne mieszkanie położone na Górnym Mokotowie. Lokal składa się z salonu o powierzchni 20m z wyjściem na balkon (10m), sypialni 13m z balkonem ( 6,5m), osobnej kuchni 10m, łazienki 4,8 oraz przedpokoju. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim. ...

Powierzchnia
58,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
23 017,24 zł
cena 1 335 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów

Warszawa, Mokotów, Konstancińska
mieszkanie na sprzedaż

ARD-MS-47883

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze budynku z 2008 r. na zamkniętym osiedlu (ul. Konstancińska) w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowego Sadyba Best Mall. Mieszkanie bardzo jasne, ciche, składa się z dwóch pokoi (18 m i 13 m) i oddzielnej, ...

Powierzchnia
52,00 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
13 942,31 zł
cena 725 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Konstancińska
Kryteria wyszukiwania

rozumiem