11
ofert
65,02 zł/m2 cena: 19 050 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Lokal w pełni przystosowany do prowadzenia działalności biurowej - całodobowa recepcja,
klimatyzacja, winda, miejsca parkingowe, monitoring i ochrona.
Piętro: V
Ilość pięter: VII
Dostęp do budynku: całodobowo, 7 dni w tygodniu, 24h
Na powierzchni: samodzielna kuchnia i toaleta
Ścisłe centrum z doskonałą komunikacją
ODATKOWO opłata eksploatacyjna: 23 zł netto / m2

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty ARD-LW-48041
Powierzchnia 293,00 m²
Piętro 6
Rodzaj budynku biurowiec
Standard
Liczba pięter w budynku 7
Stan lokalu bardzo dobry
Stan prawny Własność
Typ kaucji jednomiesięczna
Okna aluminiowe
Rok budowy 1965

lokal na wynajem

ARD-LW-47538

Znakomita lokalizacja na Bemowie. Doskonały punkt komunikacyjny, dojazd ul. Połczyńską, w pobliżu trasa S8. Do wynajęcia osobna kondygnacja  w budynku  biurowo-magazynowym składa się z 5 gabinetów po ok 20 m2, sali konferencyjnej 77 m2, zaplecza techniczno-sanitarnego, ...

Powierzchnia
340,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
42,75 zł
cena 14 535
lokal na wynajem - Warszawa, Bemowo, Karolin

Warszawa
lokal na wynajem

ARD-LW-47976

Do wynajęcia lokal usytuowany w centrum biurowym położonym jest w Śródmieściu Warszawy, w okolicy ulic Kruczej i Wilczej. Istotnym atutem budynku jego lokalizacja – bliskie sąsiedztwo Giełdy Papierów Wartościowych, Sejmu, ministerstw i urzędów centralnych. Obiekt ma świetne ...

Powierzchnia
150,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
99,00 zł
cena 14 850
lokal na wynajem - Warszawa
nowa oferta
lokal na wynajem - Warszawa, Wilanów, Wiertnicza

Warszawa, Wilanów, Wiertnicza
lokal na wynajem

ARD-LW-48305

Do wynajęcia lokal biurowy na wynajem o powierzchni 161 m², usytuowany na 2. piętrze nowego biurowca z 2018 roku. Lokal jest w pełni wykończony i gotowy do pracy. Posiada wszystkie niezbędne media, w tym internet oraz systemy zabezpieczeń, takie jak antywłamaniowe drzwi ...

Powierzchnia
161,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
83,85 zł
cena 13 500
lokal na wynajem - Warszawa, Wilanów, Wiertnicza